Upravit stránku

LILIEN MEN-ART

NAJDĚTE IDEÁLNÍ STYL, VE KTERÉM BUDETE SAMI SEBOU

Objevte nové kosmetické produkty pro muže, se kterými naleznete svoji skrytou jedinečnost, jenž Vám pomůže vystoupit z davu. Dopřejte si takovou péči, právě teď a tady, kterou využijete právě v daný okamžik. 

Vyzkoušejte šampon, olej či vosk. A benefity v podobě vyživených vlasů a vousů na sebe nenechají dlouho čekat.

Šampon LILIEN MEN-ART probudí přirozenost Vašich vlasů

Šampon vyniká svým specifickým složením, které je obohaceno o výjimečné složky lanolinu a koloidní ovesné mouky. Ta dopřeje Vašemu tělu čisticí, hydratační, ochranné, uklidňující a antioxidačními účinky. Lanolin pokožku zjemní a vyhladí.

Vaše vlasy budou zdravě vypadající, poddajné, lesklé a hřeben tak přestane být Vaším nepřítelem. Šampon dodá mužnému porostu lesklý a hladký vzhled. Tak budete mít živelnou jiskru nejenom v oku. A také není nic příjemnějšího, než si prohrábnout vlasy či vousy a pocítit neuvěřitelnou svěžest a vůni.

Oslňte přirozeným vzhledem, za kterým se skrývá jednoduchá péče. A je to pravé přímo pro Vás. Vezměte do rukou šampon na vousy, vlasy a tělo. Ten se od této chvíle stane součástí každodenního očistného rituálu, který Vás ukotví v hektickém shonu. 

Vyzkoušejte bohatou péči vyživujícího oleje

Originální složení oleje zaujme na první pohled. Obsahem jsou přírodní oleje obohacené o přítomnost výjimečného ovesného oleje a vitamínu E, který působí jako antioxidant. Ovesný olej regeneruje, navrací pružnost, zvláčňuje a hydratuje. Vyniká složením, které obsahuje lipidy, jež jsou součástí lidské kůže. Aplikace je tak velmi jednoduchá a přítomnost mastného filmu bude již minulostí.

S promnutím oleje v rukou na Vás dýchne atmosféra severských zemí, kde najdete lány speciálně vyšlechtěného ovsa, jejichž plodem jsou ovesná jádra. Ty se extrakcí stávají součástí ovesného oleje, který se postará o obnovu a hydrataci pokožky.

Vaše vlasy, vousy a pokožka bude probuzena k bohatému a naplněnému životu. A to díky exkluzivnímu oleji na vousy a vlasy. Ten se dokonale postará o to, aby všednost nezahalila a nezastínila Vaši tvář

A CO STOJÍ ZA TAK VÝJIMEČNOU PÉČÍ? 

Působením macadamového a arganového oleje se dostane pokožce bohaté péče. Macadamový olej je velmi výživný a obsahuje vitamíny A, B, E. Dokonale ošetří poškozené vlasy a vousy, kterým navrací hebkost a poddajnost. Arganový olej, obsahuje účinné látky jako tokoferoly, karoten, esenciální mastné kyseliny a vitamíny A, E a F. Tím dochází ke zmírnění svědění pokožky a dodává mužnému porostu vitalitu, sílu, lesk a hebkost.

Exkluzivní složení doplňuje také včelí vosk, který pokožku zvlhčuje a vyživuje. A chrání ji před vnějšími vlivy vytvořením ochranné vrstvy. Mužnou vůni a jasně definovaný styl neztratíte ani v tom případě, že Váš den bude jakkoli náročný.

Ten pravý čas zkrotit neposlušnost a vzpurnost pomocí vosku

Ochočte své vlasy a vousy mocným voskem na vlasy a vousy s jemnou mužnou vůní.
Tužící efekt a matný vzhled Vám zajistí komfortní pocit při startu Vašeho dne.
O tvar, lesk a výživu Vašich vousů a vlasů se starají za studena lisované organické oleje a včelí vosk.

S barber produkty LILIEN MEN-ART získáte jedinečný a osobitý mužný vzhled, jehož hranice určujete Vy sami. Takovou péči tak ocení muži, kteří rádi používají kvalitní kosmetické výrobky, díky kterým podtrhnou svoji přirozenou podstatu.