Upravit stránku

Dárky na poslední chvíli - vyvoněné balíčky

Z okolních domů už na dálku voní cukroví a pohoda Vánoc. A vy se plni obav a s přivřenýma očima díváte do kalendáře, protože… Jak to, že už je tolikátého? Vždyť já nemám ani jeden dárek!

Pokud se nacházíte v podobné situaci, máme pro vás tipy, které vaše otálení s nákupem napraví. A konečně se budete moct plně pohroužit do Vánoc a možná ještě stihnete i nějaké cukroví.

Zapomeňte na měkejše a udělejte radost

Také se vám někdy stalo, že jste pod stromečkem a před zraky pyšného dárce rozbalili svetr a pak se jen těžko nutili do křečovitého úsměvu? Jistě, ten svetr byl totiž příšerný. Ale co s tím? Každý z nás má pravděpodobně podobnou zkušenost.

Vyhněte se proto podobnému faux pas a ušetřete obdarované nepříjemných situací. Darujte věci, které potřebuje každý, ale sám by si možná nevybral tak dobře.

Udělejte svým blízkým službu a představte jim kosmetiku, která skvěle funguje, báječně voní a za její složení můžete dát ruku do ohně. A proto, že naše produkty děláme sami, je jejich předností i příjemná cena.

Nejkrásnější vůně přírody v elegantní sadě

Vybírali jsme lehce netradiční vůně, aby se obdarovaný cítil výjimečně. Zařadili jsme například brusinku, rakytník, vodní květ či zázvor. Značky Naturalis a Lilien vám jistě padnou do oka. Přečtěte si o nich víc a vyberte tu pravou. Stačí objednat a za chvíli se můžete těšit z balení dárků. Protože dárkové kazety se ze všech dárků na světě balí úplně nejlépe! 

Pomerančová koupel

Pěna do koupele v sadě s koupelovou solí s vůní pomeranče je perfektní dárek pro každého, kdo si rád zarelaxuje ve vaně. Dvousložková pěna díky unikátní kombinaci obsažených přísad dokonale zvláčňuje, hydratuje a napomáhá k přirozené rovnováze pleti. Koupelová sůl pak zjemňuje, regeneruje pokožku, uvolňuje mysl, působí proti stresu a stimuluje svaly.

Brusinky z drsného severu

Sprchový gel a cukrový tělový scrub od Naturalis dokonale myje a zajišťuje optimální hydrataci celého těla. Zanechává tak příjemnou a dlouhotrvající vůni, že by se člověk do sebe nejradši zakousnul, jak šťavnatě voní. Cukrový tělový scrub navíc obsahuje vitamin E, slunečnicový a olivový olej. Přiložená mycí houba pak ještě znásobuje množství pěny a koupání je o to příjemnější.

Antioxidační zábal

Nechte se hýčkat vůní kávy. Kompletní hydratační sada obsahuje tělové mléko, máslo a sprchový gel. Mléko chrání před vysoušením, máslo zvláčňuje a zanechává pokožku hedvábně jemnou. Sprchový gel se krom mytí podílí i na optimální hydrataci těla. Klíčem k dokonalé hydrataci je zde kávový extrakt nabitý antioxidanty, díky kterým budete navíc předcházet stárnutí kůže.

Jemné jako dětská prdelka

Které dítě by nemělo rádo dinosaury? Snad každé. My navíc nabízíme i růžovou variantu pro odvážné princezny. Obě sady pak obsahují speciální dětský šampon koupelovou pěnu 2v1 v kombinaci s dětským sprchovým gelem. Pro jemnou pokožku našich nejmenších jsme do receptury navíc přidali vitamín E a panthenolpro ještě maximální jemnost.

Na závěr tip pro kreativní duše!

Pokud byste se ještě teď chtěli trošku kreativněji vyřádit, připravili jsme si pro vás článek o domácí kosmetice pro tvořivé ruce! Vyzkoušeli jsme několik receptur a vybrali pro vás tři nejlepší návody na to, jak vyrobit domácí kosmetiku. Vystačíte si s poměrně běžnými ingrediencemi, užijete si zábavu při tvorbě a na závěr také radost obdarovaných z dárku od srdce!