Upravit stránku

Kontrola kvality

Laboratoř - magické místo plné překvapení

Naším cílem jsou ty nejkvalitnější výrobky při zachování příznivé ceny. Srdcem naší firmy je laboratoř. Ta je tím nejdůležitějším hybatelem. V naší laboratoři se dokonale snoubí moderní vybavení s vynikajícím výkonem našich zkušených a kvalifikovaných zaměstnanců. Právě díky kvalitní symbióze technologického vybavení a zkušeného vyškoleného personálu dokážeme vytvořit z vizí a představ kosmetické výrobky, které jsou součástí našich produktových řad. A taktéž nám poskytuje prostor zaměřit se na tu nejdůslednější a detailní kontrolu.  

Inspirujte se v našem variabilním portfoliu

Naše produktové řady jsou bohaté svojí variabilitou. Díky té můžeme splnit vaše požadavky a nároky, které jsou kladeny na ty nejkvalitnější kosmetické produkty.

A přizpůsobit produkty přímo vám na míru. Rozmanité portfolio v sobě skrývá jenom takové výrobky, které vynikají svými blahodárnými účinky a zároveň splňují všechny předepsané normy.  

Stačí jenom pootevřít víčko

Základem všech výrobků jsou kvalitní ingredience. Pečlivě dbáme na to nejlepší složení výrobků. Zkoumáme ten nejvhodnější obsah našich produktů, díky kterému si můžete dopřát tu nejexkluzivnější péči plnou prospěšných účinků. Kosmetika se může chlubit pečlivě vybranou kombinací těch nejlepších přísad. Takových, které nejen splňují příslušné normy, ale zároveň dopřávají výrazné benefity ve formě bohaté péče o vaše celé tělo.  
Překračujeme hranice současnosti. Snažíme se být vždy o krok napřed, tak abychom byli schopni co nejlépe reagovat na nadčasové trendy.  

Neunikne nám žádný detail

Nejvyšší možné kontroly dosahujeme tím, že probíhá v několika fázích a orientuje se na jednotlivé konkrétní složky. Největší pozornost věnujeme kontrole senzorické, mikrobiální a fyzikálně-chemické.

Důsledné kontrole však nepodléhá jenom složení ale také barva, parfém, hodnota PH a důležité mikrobiologické parametry jako patogeny, kvasinky a plísně.

Přísné kontrole podléhá také obal našich produktů. A to nejenom po designové stránce, která zatraktivňuje kosmetické výrobky. Přísné kontrole však neuniknou ani takové detaily, jako jsou etikety, různé součásti obalového materiálu a v neposlední řadě také šarže.  

Kvalita – podstatná součást našich produktů

Dbáme na tu nejvyšší kvalitu našich výrobků. Právě nejvyšší kvalita je naší prioritou. Dodržujeme nařízení evropského parlamentu a rady č.1223/2009 o kosmetických přípravcích. Tím splňujeme ty nejpřísnější kritéria, která jsou důležitá pro řádné a bezpečné složení hodnotných kosmetických výrobků.