Upravit stránku

Nabídka práce - Správce e-shopu a webových stránek

  • Pracoviště: Za Tratí 975, 503 46 Třebechovice pod Orebem
  • Pracovní doba: Po-Pá 7:30-16:00hod. (možná dohoda)
  • Typ úvazku a délka trvání pracovního poměru: HPP, smlouva na dobu určitou na 1 rok, s následnou možností prodloužení
  • Min. vzdělání: středoškolské s maturitou
Náplň práce
  • provoz, správa a rozvoj nového e-shopu a webových stránek
  • vkládání nových produktů, tvorba textů
  • vyřizování objednávek, fakturace, dohled nad expedicí, komunikace s přepravci
  • komunikace se zákazníkem, zákaznická podpora
  • řešení reklamací a každodenních pracovních úkonů
 Co od Vás očekáváme?
  • znalost práce na PC, MS Windows, MS Office, práce s fotografiemi
  • perfektní znalost ČJ, pokročilá znalost Aj slovem a písmem vítána
  • orientace v internetovém prostředí a na sociálních sítích
  • komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost, kreativita a samostatnost
  • bezúhonnost
  • praxe v e-shopu nebo obchodě výhodou
  • zkušenosti s tvorbou webových stránek výhodou
 Ostatní požadavky výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B
 A co za to nabídneme my?
  • práce v inovativní firmě
  • možnost dlouhodobého uplatnění a různorodé práce – rosteme a rozvíjíme se
  • přátelský kolektiv lidí
  • sleva na produkty, stravenky, vzdělávací jazykový kurz (AJ), školení
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • k dispozici mobilní telefon, notebook
  • odpovídající platové ohodnocení

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na emailovou adresu: m.mottl@unioncosmetic.cz