Upravit stránku

Nabídka práce - Vedoucí vývoje kosmetických přípravků a detergentů

Hledáme vitálního a energického kolegu/kolegyni do role Vedoucí vývoje kosmetických přípravků a detergentů, který bude výkonnou osobou zajišťující veškerou činnost spojenou s chodem laboratoře a vývojem nových výrobků, úzce spolupracující s ředitelem (jednatelem) a obchodním oddělením společnosti.

Na této pozici také předpokládáme, že se Vedoucí vývoje bude podílet na klíčových rozhodnutí a debatách s ředitelem společnosti popřípadě dalšími klíčovými osobami společnosti.

Náplň práce
  • vývoj nových kosmetických přípravků a detergentů
  • výběr vhodných parfemací do výrobků
  • orientace v dokumentaci vstupních surovin
  • sledování aktuální legislativy potřebné k uvádění výrobků na trh
  • orientace v povinných portálech potřebných pro uvádění výrobků na trh
  • zavádění hmot do výroby
  • komunikace s celým výrobním managementem firmy
Požadujeme
  • praxe na podobné pozici minimálně 3-5 let podmínkou
  • minimálně SŠ nebo VOŠ s chemickým zaměřením
  • aktivní znalost anglického slovem i písmem (znalost jazyka německého výhodou)
  • velmi dobré organizační schopnosti a komunikativnost
  • samostatnost a zodpovědnost
  • velmi dobrá znalost práce na PC
  • řidičský průkaz skupina B
Nabízíme
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • jazykové kurzy
  • firemní akce
  • stabilní zázemí a přátelský kolektiv
Nástup
  • dle dohody, možný ihned
Mzdové ohodnocení
  • dle dohody, s ohledem na dosaženou praxi
Typ úvazku a délka trvání pracovního poměru
  • HPP
  • smlouva na dobu určitou na 1 rok, s následnou možností smlouvy na dobu neurčitou

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na emailovou adresu: m.pospichalova@unioncosmetic.cz