Upravit stránku

Ochrana před slunečními paprsky

Po zimě se všichni těšíme na první sluníčko. To bychom ale v žádném případě neměli podcenit, protože umí být pěkně zrádné. Stačí chvíle slunění a nechtěnou odměnou vám budou spálené tváře nebo špičky uší. Proto buďte na příchod jara připraveni nejen s pomlázkou v ruce, ale také se sluneční kosmetikou v ruce druhé!

Kompletní péče od A do Z

Rty patří mezi nejnáchylnější oblast obličeje na spálení od sluníčka. Účinnou obranou vám bude balzám na rty s ochranným faktorem, který vaše rty udrží vláčné a odolné zároveň. Nezapomeňte si ale také namazat celý obličej a ruce.

Spolehlivě vás ochrání opalovací mléko OF 15, díky kterému se večer nebudete cítit jako rajče! Pokud přece jen zaváháte a sluníčko se vám zaslouženě odmění, nezoufejte. Záchranou vám bude zklidňující bezoplachový gel po opalování, který svým chladivým efektem zajistí úlevu spálené pokožce. Na co byste určitě neměli zapomínat, tak to je ochrana dětské pleti. Ta je vůči slunečním paprskům a UV záření daleko náchylnější. Zkontrolujte si pořádně, zda jste připraveni na první jarní paprsky!