Upravit stránku

Přírodní BIO kosmetika

Značka NATAVA  vznikla jako alternativa pro lepší budoucnost nás všech. Je to návrat do časů tradičních manufaktur, kde se ještě ctila pravidla individuálního podílu lidské práce na každém jednotlivém produktu, přičemž si dovolíme tvrdit, že náš zákazník docení vysokou kvalitu zakoupeného výrobku

Produkty NATAVA jsou vyráběné převážně z přírodních surovin, jako jsou kvalitní oleje, oleje lisované za studena nebo v BIO kvalitě, extrakty z rostlin, esenciální oleje, přírodní barviva, sušené byliny a další látky , které Vašemu tělu vrátí ten úžasný pocit, nabytý dotekem přírody. 
NATAVA kombinuje dnešní moderní dobu a tradiční výrobu, kde si z obojího bere to nejlepší. Budete hýčkáni vůní, která je výběrem kvalitních přírodních esenciálních olejů a jemných parfémových kompozic té nejvyšší kvality. A právě to dělá z NATAVY exkluzivní značku. 
Důležité je také neopomenout, že NATAVA je vždy balena s maximálním ohledem na přírodu a životní prostředí, proto je kladen maximální důraz  na recyklovatelnost všech používaných obalů , které tak  nezatěžují přírodní prostředí.