Upravit stránku

Skladování a logistika

Hranice pro nás nejsou žádnou překážkou

Naše výrobky nepřekračují jenom území České republiky. Prochází také rozmanitými evropskými zeměmi. Ale ani Evropa není tou konečnou mezí. Naše produkty si našly svoji cestu za tyto hranice a těší své zákazníky taktéž za mořem. 

Aby cesta výrobků k vám byla co nejkratší...

Snažíme se, aby k vám výrobky našly cestu v co nejkratším čase. Proto pečlivě dbáme na ideální skladovost našich produktů. Ty máme v několikaměsíční zásobě. Takovou, abychom mohli uspokojit veškeré vaše požadavky.

Snažíme se, aby nenastaly žádné překážky ani při vyřizování nestandardních požadavků. Usilujeme o to, aby vaše objednávky byly expedovány do 24 hodin.

Při dodávce do obchodů a řetězců se řídíme konkrétní domluvou a danými dny závozů. A pokud narazíme na jakoukoli překážku, aspirujeme na vyřešení v co nejkratším období.  

Logistika

Výrobky, které naplňují regály našich obchodů

Objednávkovou agendu menších prodejen mají ve svých rukou naši obchodní zástupci. Ti jsou zastoupeni v České republice, Slovensku a Polsku. V jejich rukou se tak spojuje ideální spolupráce mezi pracovníky skladu a perfektně vytvořenou logistikou. Jenom tak se naše výrobky k vám dostanou v tom nejkratším čase. Naše výrobky můžete najít v nabídce, kterou u nás poskytují velkoobchodní i maloobchodní distributoři a řetězce. V našich atraktivních výrobcích se snoubí vysoká kvalita a neotřelý design, který je jedním z těch nejlepších předpokladů vzniku hodnotných produktů. Takových, které se staly součástí privátních značek.  
Neznáme překážky ve formě hranic. Naše výrobky se těší oblibě nejenom u českých zákazníků, ale také evropských. A nejen to. Část naší produkce si našla své zákazníky také za mořem.