Upravit stránku

Technologie

Speciální produkty? Pro nás žádná překážka...

Vyrábíme ty nejnáročnější produkty na výrobu. Mezi portfolio našich výrobků patří také scruby a emulze. Díky vybavení specializovaných míchaček jsme schopni vytvořit odlišné přísady tekutých a sypkých složek.

Nejnáročnějším procesem je výroba emulzí. Ty se musí vyrábět při dodržování přísných teplotních podmínek, kdy dochází k míšení olejové a vodní fáze. Jenom za dodržení těch nejnáročnějších podmínek může vzniknout kvalitní a stabilní produkt.  

Technologie

Cílem je ten nejlepší produkt

Technologie naší výroby je na velmi vysoké úrovni. Vždy záleží na konkrétním kosmetickém výrobku. Podle náročnosti jeho výroby volíme ty nejlepší technologické postupy. Abychom dosáhli nejlepších výsledků, kombinujeme automatický provoz speciálních linek a strojů se schopnostmi vyškoleného profesionálního personálu.   

Když je současnost historickým stínem

Technologie

Současnost je pro nás stínem minulosti. Vždy se snažíme být o krok napřed. Reagujeme na aktuální poptávky a potřeby našich zákazníků. Technologii rozumíme a vyvíjíme se směrem kupředu.

Jedinečnou výzvou jsou pro nás nové produkty a nové výrobní procesy, na které se snažíme rychle a efektivně reagovat. Naše flexibilita nám umožňuje rychlou inovaci podle konkrétních požadavků. Různorodé představy a nároky pro nás tak nejsou žádnou překážkou.

Naší prioritou je flexibilita. Snažíme se vždy vytvořit takový koncept, který dokonale snoubí vaše představy a vize.  

Inovace je naším nepostradatelným partnerem

Čím vyniká naše výroba? To nejmodernější vybavení doplňují speciální stroje, které dokáží dokonale zefektivnit výrobu. Mezi nejnovější stroje, které obohatily naši výrobní linku, patří plnička na sůl a vakuový kotel. Díky tomu můžeme zpracovávat menší množství surovin, čímž dochází ke zkvalitnění našich produktů a jejich dokonalejší konzistenci. Ale to není vše. Zaujmout by vás mohlo, že láhve a lahvičky nepodléhají automatické výrobě, ale stále si zachováváme tradiční výrobu foukaných lahviček.