Upravit stránku

Vývoj produktů

Když naleznete ideální stavební kámen

Naše cesta světem kosmetiky začala v roce 2002. Významného milníku jsme dosáhli již o rok později, kdy byl položen základní kámen našeho vlastního závodu v malebné krajině v Třebechovicích pod Orebem. Díky tomu jsme nalezli ideální podmínky pro výrobu vlastní kosmetiky. Na své cestě kosmetickým průmyslem se snažíme jít neustále kupředu.

Společníkem nám jsou flexibilita, variabilita, inovace, důraz na kvalitu a rozvoj technologií. Sledujeme nadčasové trendy a zároveň ctíme kouzlo tradiční výroby, jejíž cílem jsou hodnotné výrobky. Zákazníci tak ve svých rukou mohou držet takové produkty, které dopřejí tělu luxusní péči a vykouzlí na tváři nejeden spokojený úsměv

Vývoj

Laboratoř - tepající srdce firmy

Duší naší firmy je moderní laboratoř. Právě zde probíhají zásadní procesy, které dávají za vznik produktům, jež mají stálé místo v domácnostech našich zákazníků. Sledujeme nejnovější trendy a snažíme se být vždy o krok napřed. Naše vize měníme ve skutečnost. A s benefitem, který se přímo na míru dokáže přizpůsobit i vašim konkrétním požadavkům.  
Veletrhy jsou pro nás místem společného setkávání a prostorem naplněného inspirací s vidinou budoucího rozvoje.  
Vývoj

Inspirace nezná hranice

Vývoj produktů je velmi náročnou disciplínou nejenom po stránce finanční, ale především časové. Hloubkový a důkladný výzkum se může dotknout hranice až jednoho roku.

Standardně probíhá vývoj v řádu několika měsíců. Vždy záleží na konkrétních podmínkách a specifických požadavcích.

Tím nejdůležitějším hybatelem vývoje je vždy konkrétní produkt a jeho náročnost výroby. A co se skrývá pod drobnohledem kvalitního vývoje?

Na počátku je jedním z nejdůležitějších výběr těch nejlepších surovin a jejich kombinace. V neposlední řadě a neméně důležitou součástí je také to, aby výrobky splnily zátěžové a stabilitní testy.

Produkty s atmosférou a dokonalou vůní

Naším cílem je, abyste po otevření našich produktů byli zahaleni důmyslnou, ale zároveň jemnou a nerušivou vůní.

Ta je nedílnou součástí originality kosmetického produktu a tvoří jednu z jeho nejdůležitějších složek proto, aby byl produkt příjemný, zaujal na prvním otevření a doslova vybízel k vyzkoušení.

Rozbalte naše produkty a nechte na sebe dýchnout atmosféru dokonalé vůně. Jednotlivé vůně pro vás vyvíjíme s profesionálními parfémáři.

Nové vůně ladíme až několik měsíců a ty nejlepší z nich využijeme do našich produktů. Volbu vůně také stanovuje konkrétní složení a použité přísady. Právě originální vůně předurčuje výrobek k získání oblíbenosti.